Telefon
WhatsApp
Duvar Saati-Promosyon Ürünler
Duvar Saati-Promosyon Ürünler

Zamanı hatırlatan duvar saatleri, ev, ofis, restoran, kafe gibi birçok mekânın duvarını süslüyor. Duvar saati tasarımlarında genellikle dikkat çekici, dekoratif öğeler kullanılır. Saat zamanı gösteren araç olmakla birlikte dekoratif bir ürün kabul edilir. Promosyon ürün çalışmalarında ürün yelpazesine eklenen duvar saatleri, markalara güçlü bir etki kazandırıyor. Görsel anlamda güçlü, mekanik ya da dijital çalışma prensibine sahip saatlerin iç bölümünde bir markanın adı ya da logosunun bulunması, markaya kurumsallık katıyor. Logolu promosyon duvar saati, markayı net biçimde herkese doğrudan gösterebiliyor. Markalar da logolarının herkes tarafından sıklıkla görünmesini, hedef kitlenin fark etmesini istiyor. Duvar saatlerinin boyutu dahi markalar için önem taşıyor. Ticari işletmeler, markalar, kurumlar için promosyon saat tasarımları cazip bir ürün olarak kabul görüyor.

Marka Bilinirliği Sağlayan Promosyon Ürünler

Markaların aradığı kurumsal promosyon ürünleri arasında yer alan duvar saatleri, özel tasarımı ve ölçüleriyle markaların oluşturmak istediği bilinirliğe zemin hazırlıyor. İçerisinde logo bulunan bir saat, nereye asılırsa asılsın zamanı öğrenmek için saate bakan herkes marka adı ve logo tasarımını gördükçe zihninde bir şeyler oluşacak. Marka aşinalığı ardından bilinirliğe ve güvene dönüşecek. Tüketiciler alışveriş yaparken önceliğini daima duyduğu, tanıdığı, bildiği en önemlisi güvendiği markaya verir. Eşantiyon ürün çalışmalarının temel amacı işte bu duyguları tüketicilerin zihninde oluşturmaktır. Logolu kupa bardak ya da sıradan bir promosyon kalem bile küçük ama etkili bir aşinalık kazandırabiliyor. Markalar bu tip detayları çok önemsiyor, müşterilerine kendilerini hatırlatacak minik hediyeler hazırlıyor.

Ekonomik ve Etkili Reklam Çalışması: Promosyon Ürün!

Promosyon saat, takvim, ajanda gibi herhangi bir ürünün işletmelere maliyeti çok yüksek bütçelerden oluşmuyor. Toptan promosyon ürünleri satışına imkan veren firmalar, oldukça cüzi rakamlarla işletmelere reklam yapma fırsatı sunuyor. Kısa – uzun dönemli kampanyalarda, yeni bir ürün ve hizmetin duyurusunda, motivasyon çalışmalarında, sosyal duyarlılık çerçevesinde logolu ürünler ile planlanan zamanda etkili sonuçlar almak mümkündür. İyi bir reklam çalışmasında promosyonlar büyük oranda yer alır, tüketiciler bu ürünler sayesinde somut bir hatıra elde etmiş olur. Ürünler kişilere ulaştığında reklam çalışması doğal yollardan devam eder, marka kendini hatırlatmaya devam eder.

  • Etiketler: