Hediyelik Promosyon Ürünler
Hediyelik Promosyon Ürünler

Kurumsal promosyon ürünleri satışında etkili çalışmalar sergileyen eşantiyon firmaları, zengin ürün yelpazesine ek olarak özel üretim yapmayı ihmal etmiyor. Eşantiyon dağıtımı ile reklam ve tanıtım yapmak isteyen, akıllarda kalıcılık sağlamak en önemlisi müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen kişiler için özel tasarım promosyon ürünleri hazırlanabiliyor. Promosyon ürünlerin markayı temsil edecek kalitede ve tasarımda olması istenilen etkiyi artırdığı gibi aynı zamanda markanın imajını da olumlu etkiliyor. Markalar, küçük orta ölçekli işletmeler, girişimciler, şirketler bu tarz tanıtım ve reklam çalışmaları yaparken sadece müşterim artsın, kazancım yükselsin mantığıyla hareket etmiyor bazen sadece markanın bilinirliğini artırmak bazen ise toplumsal duyarlılık göstergesi olarak eşantiyon ürün dağıtılabiliyor. Çok yönlü, çok amaca hizmet eden eşantiyonlar, iyi bir çalışmayla istenilen sonucu vermeyi başarıyor. Özel üretimi yapılan logolu ürünler arasında bulunan birçok ürün en sevilenlerden olmakla birlikte kişiselleştirilebildikleri için tercih ediliyor. İşte öne çıkan özel ürünler:

Ham bez çanta: Promosyon çanta alışagelmiş bir logolu eşantiyon ürün ancak bez çantalar son yıllarda popüler hale geldi. Özellikle doğaya saygı, plastik kullanımına dikkat çekmek amacıyla atılan adımların ardından ham bez çantalar kullanılmaya başlandı. Promosyon firmaları, birbirinden güzel tasarımlarla fonksiyonel bez çantalar üretmeye başladı. Küçükten büyüğe birçok firma bu çantaları kendi logosuyla kurumsallaştırarak reklam yapmaya, müşterilerini memnun etmeye başladı. Kısa sürede benimsenen bez çantalar şimdi alışverişte, parkta, sokakta, işte her yerde karşımıza çıkıyor.

Karton çanta: Farklı kağıt türleri kullanılarak müşteriye özel tasarlanan promosyon karton çanta modelleri, taşıma kulpu detayıyla oldukça kaliteli bir çanta türüdür. Kitapçılar, mağazalar, kuyumcular, alışveriş merkezleri, kurumsal firmalar karton çantaları logolarıyla buluşturmaktan hoşlanıyor. Kurumsal logolu promosyon çalışmalarında sıklıkla karton çantalar tercih ediliyor.

Portföy çanta: Termo deri malzemeden yapılan promosyon portföy çanta, iç bölümü astarlı, magnetli kapak tasarımı ve istenilen ölçüye göre tasarlanabiliyor olmasıyla oldukça şık bir ürün. Promosyon logolu ürünler kapsamında şıklığıyla öne çıkan çanta hiç şüphesiz marka imajını ciddi şekilde güçlendiriyor.

Metal anahtarlık: Metalin güçlü görüntüsünü özel işlemeler, metin baskıları ve logolarla zenginleştiren eşantiyon ürünler firması, kişiye ya da kuruma özel tasarımlarla promosyon çalışmasını destekliyor.

Spiralli tarihsiz ajandalar: Promosyon ajanda çok sevilen ve çok işe yarayan ürünlerden biridir. Spiralli tarihsiz ajandalar, ajanda formunda hazırlanan ancak tarih detayı bulunmayan kişiye zamansız bir ajanda hizmeti sunan, şık bir ürün. Kurumsal eşantiyon çalışmalarında tercih edilebilecek bir ürün olmasıyla öne çıkıyor.

  • Etiketler: