Özel Promosyon Ürünleri
Özel Promosyon Ürünleri

Kutulu ürünler
Promosyon kutusu müşterileri ve işletme personellerini heyecanlandıran hediyelerden sayılıyor. İçerisinde anahtarlık, mini defter ve kalem bulunan kutulu ürünler, istenilen şekilde yeniden hazırlanabiliyor. Sektöre göre kutu içeriğindeki hediyeleri belirleyebilirsiniz. Örneğin tütün sektöründe faaliyet gösteren bir firmaya sahipseniz çakmak, sigara tablası ve sigara ağızlığı gibi daha farklı özel tercihlerde bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz her ürünün sektörünüze göre uyarlanabileceğini unutmayın.

İsimli Ajandalar
Kurumsal promosyon ürünleri kapsamında en çok ajandalar tercih ediliyor. Şirket çalışanları sene başında ya da sonunda dağıtılmaya başlanan ajanda hediyesini çok seviyor. Kişiye özel isimli ajandalar ise beğeniyi artırıyor. Bazı şirketler, özel müşterilerine isimli ajanda tasarlatarak hediye ediyor.

Mekanizmalı ajanda
Promosyon logolu ürün yelpazesinde mekanizmalı ajandaların yeri ayrıdır. Zira bu ürün çok yönlü ve işlevseldir. İçerisinde hesap makinesi, defter, takvim, kartvizitlik, kalem yuvası bulunan promosyon mekanizmalı ajanda, iş ve eğitim yaşamını müthiş kolaylaştırıyor.

Bluetooth ürünler
Hoparlör, kulaklık, mikrofon ve benzeri teknolojik ürünler promosyon firmalarının son yıllardaki popüler ürünleridir. Teknoloji firmaları, eğitim çevresi, bilim dünyası, sağlık alanı gibi birçok faaliyet alanında promosyon bluetooth ürünleri tercih ediliyor, logoyla özelleştirilen ürünler kullanılıyor.

  • Etiketler: