Telefon
WhatsApp
Promosyon Ürünler-Bardak Altlığı
Promosyon Ürünler-Bardak Altlığı

Logolu ürünler yelpazesinde popüler bir yere sahip olan bardak altlıkları, en çok ofislerde kullanılıyor. Kurumsal kimlik oluşturmak için çalışmalar yapan firmalar, ofis içinde personellerin ve ziyaretçilerin kullanacağı bardakların konulması için logolu bardak altlığı tasarlatıyor. Bardak altıkları bardak içerisindeki sıvının mobilyaya zarar vermesini önlüyor, bardağın kenarından akan sıvının masaya ulaşmasını önlüyor. Öte yandan masa üzerinde görsel bir disiplin sağlıyor. Bu nedenle ev, ofis ve kafelerde çok tercih ediliyor. Bu kadar yaygın bir kullanıma sahip olan altlıklar elbette özgün bir tasarımla buluşuyor. Promosyon bardak altlığı tasarımında birbirinden güzel tasarımlar öne çıkıyor. kurumsal firmalar için logo ve marka bilgilerinin olduğu baskılar yapılıyor, kurumsal kimlik görsel anlamda altlıklarla desteklenebiliyor. Promosyon ürünler, hem şirket içerisinde hem de yeni müşteri kazanımında işe yarar sonuçlar getiriyor.

Markanızın logosunun yer aldığı özgün bardak altlığı, yeme – içme eyleminin yapıldığı her mekânda rahatlıkla kullanılıyor. Görsel anlamda reklam yapıp aynı zamanda kişilere uzun vadeli işlevsel bir ürün sunmak isteyenler için bardak altlığı mükemmel bir ürün seçeneği oluşturuyor. Promosyon logolu kupa bardak ile birlikte ikili bir uyum yakalanabilir ya da tek başına tercih edilebilir. Kurumsal işletmelerin tercihine göre tasarım yapılabiliyor. Örneğin bazı firmalar sadece logo isterken bazıları firma adı, iletişim bilgisi, logo ve slogan baskısı isteyebiliyor. Promosyon ürün tasarlayan firmalar, gelen taleplere göre kişiye özel tasarımlar hazırlıyor.

Logolu ürünlerde pek çok model bulunuyor. Her bir ürün kendi içinde çeşitlenebiliyor. Örneğin bardak altlıkları kare, yuvarlak ya da farklı geometrik şekillerde tasarlanabiliyor, üzerine basılacak tasarımla farklılaşabiliyor. Kullanılan malzemeler ise yine değişkenlik gösteriyor; metal, karton, keçe kumaşı, plastik gibi farklı materyallerle altlıklar üretiliyor. Promosyon logolu ürünler seçerken tasarımın görsel cazibesi tek başına yeterli değil. Ürünün malzemesi, kullanım ömrü, yapısı önem taşıyor. Bardak altlıkları çoğunlukla sıcak içeceklerle kullanıldığından kısa sürede yıpranmayacak kalitede bir malzemeden üretilmiş olması gerekiyor. Firmalar malzeme konusunda şeffaflık gösteriyor. Toptan promosyon ürünleri alırken tasarım ve malzeme anlamında örnek bir ürün görmek ideal oluyor.

  • Etiketler: